top of page

Mike

mike.jpg

Pohlaví: kocour                       
Datum narození: 2017           

Datum příjmu: 23.1.2024           
 

Mike a Molly prožili celý život od kotěte spolu v bytě svého majitele. Ten v zimě tragicky zemřel a dvěma kočkám se tak zhroutil svět, který do té doby znaly.

Už jsou u nás nějakou dobu, vyřešili jsme nějaké zdravotní problémy jako špatné zuby a kastrace, taky testy a očkování. Teď už jsou oba zaopatření a ke štěstí už jim chybí jen klidný domov, kde si budou vzájemně se svým člověkem dělat společnost.

Mourinka Molly je velmi přátelská, sama si aktivně chodí pro pomazlení a je na ní moc vidět, že jí lidská společnost chybí a že chce být zase zpátky na gauči u televize.

Mike nese všechny změny daleko hůř, je odtažitý a není úplně šťastný, že se ocitl mezi spoustou dalších koček a cizích lidí, celý život byl zvyklý jen na svého majitele.. a tak umí být i dost nerudný. To se ale určitě změní, až bude zase doma a pochopí, že i nový majitel je neméně super než ten původní a taky umí mazlit a nosit mňamky.

Oba mají okolo osmi let, jsou to klidné kočky, které budou vděčné za trochu místa na gauči a v posteli a za plnou misku. I když Mike zpočátku moc lásky nevyzařuje, Mollynka to plně vynahrazuje.

Moc bychom si pro ně přály klidný domov, třeba u starších lidí. Pomozte nám ho sdílením najít. Do adopce může odjet ihned, je testovaný, čipovaný, odčervený a očkovaný a kastrovaný

bottom of page